Dinsdag 15 februari rondleiding voor groep 8 tussen 18.00 – 20.30 uur

Rondleiding voor leerlingen
Leerlingen van groep 8 krijgen in kleine groepjes een rondleiding door onze school. Aanmelden is niet nodig. Meld je tussen 18.00 en 20.30 bij onze school, gebouw De Wilg, ingang Peppellaan. Als jouw groepje compleet is, neemt een van onze leerlingen je mee door de gebouwen de Peppel en de Wilg. We houden een vaste looproute aan. Je ziet in ieder geval de lokalen waar de vakken uit de filmpjes gegeven worden, zoals Technasium, Bèta Challenge, gymnasium, LO,  DELF, muziek, CKV en Cambridge Engels. En natuurlijk mag je alles vragen wat je wilt weten over het Emelwerda College 🙂

Ouders
Op dit moment is het helaas nog niet toegestaan om ouders te ontvangen in de school. Voor wachtende ouders maken we het gezellig op het plein. Jullie zijn van harte welkom om met ons in gesprek te gaan.

     

Heb jij de zaadjes van het groeipapier al tot bloei laten komen? We zijn heel benieuwd.
Neem jouw bloemen mee, of als dat handiger is een foto ervan, of nog beter, plaats de foto op Instagram #emelwerdabloeit. Wie weet win jij een mooie prijs!
#emelwerdabloeit

 

Relevant nieuws

Menu